пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Ремонт відеокарт комп'ютерів у Києві.

Відеокарта (відеоадаптер) – модуль, щовідповідає за формування зображення. За час розвитку комп'ютерної індустрії випущено велику кількість моделей комп'ютерних відеокарт, потужність яких постійно зростає. Це один із найдорожчих вузлів ПК. Коли відеокарта виходить з ладу експлуатувати комп'ютер неможливо. Така несправність проявляється по різному - від артефактів та смуг на моніторі до відсутності зображення. Іноді при перегляді зображення уповільнюється або монітор на кілька секунд вимикається. Ці симптоми свідчать, що потрібен ремонт відеокарти комп'ютера. Цей складний пристрій складається з графічного процесора, чіпів пам'яті, BIOS, роз'ємів, системи охолодження та цілого ряду радіоелементів, включаючи конденсатори, транзистори, діодні мости, SMD компоненти.

У нашому сервіс-центрі «Експрессервіс» (м. Київ) можна виконати ремонт відеокарти, незалежно від виробника та складності, включаючи мікропайку компонентів, кулькову пайку, заміну чіпа відеокарти, чіпів пам'яті, мостів, контролерів, прошивку BIOS (БІОС), відновлення пошкоджених доріжок, усунення проблем живлення тощо. Якісний, професійний ремонт комп'ютерів у Києві – це наша спеціалізація. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, зокрема інфрачервону паяльну станцію. У нас працюють фахівці, які знають свою справу, а це гарантує якісний ремонт відеокарти комп'ютера.

Найчастіше до ремонту відеокарт призводять перегрів, механічний вплив на ПК, порушення BGA – монтажу (контакту чіпа з майданчиком). Якщо при пайці відеокарти хоча б одна з ніжок чіпа погано пропаяна, то внаслідок збільшення опору в цьому місці почне виділятися тепло. Через що з'єднання піддається окисленню, яке може призвести до повного руйнування контакту. Якщо на екрані монітора багато різноколірних квадратиків, інших артефактів, то швидше за все несправне живлення пам'яті. Якщо монітор періодично зависає, ви бачите чорний екран, то проблема у драйверах або налаштуваннях відеокарти. Якщо ваша відеокарта вийшла з ладу, незалежно від причини, звертайтеся до нашої майстерні, і ви гарантовано залишитеся задоволеними результатами ремонту відеокарт.