пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Сервісний центр у Києві «Експрессервіс». Сервісні центри ремонту ноутбуків, комп'ютерний сервіс.

Експрессервіс: сервісний центр - ремонт техніки у Києві
Експрессервіс

Коротко про конкурентні переваги, чому варто звертатися саме до нас:

По-перше, ми надаємо якісний комплексний комп'ютерний сервіс для офісу та дому, а також ремонт іншої техніки у всьому асортименті, що дозволяє нам виконувати весь комплекс робіт у будь-якому офісі чи квартирі.

По-друге, якщо вчасно звернутись до Експрессервісу, за ремонтом планшета, ремонтом корпусу ноутбука, персонального комп'ютера або його периферійних пристроїв - ремонтом моніторів та блоків живлення, будуть займатися лише висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, використовуючи сучасні інструменти та обладнання.

По-третє, сервісні центри, і наш комп'ютерний сервіс не виняток, здатний запропонувати повний асортимент комп'ютерних послуг. Ми здатні впоратися не тільки з такими простими несправностями, як "не включається комп'ютер", але й з наступними: "не завантажується windows", комп'ютер "підвисає" або довільно перезавантажується, конфліктують периферійні пристрої і т.д.

По-четверте, наш спеціалізований сервісний центр готовий надати комп'ютерні послуги безпосередньо у сервісному центрі, так і на виїзді, вдома чи в офісі. Причому на виїзді така послуга, як комп'ютерний сервіс та інші види ремонтних робіт, на результат роботи жодним чином не впливають, що дозволить вам відчути найменші незручності.

По-п'яте, ви завжди маєте можливість укласти договір на абонентське обслуговування вашого офісу, не тільки комп'ютерної техніки або локальних мереж, але й, наприклад ремонту фотоапаратів чи смартфонів. Наш сервісний центр готовий докласти всіх зусиль, щоб ви не відривалися на розв'язання подібних питань самостійно.

По-шосте, такі вагомі показники, як доступна та обґрунтована вартість наших послуг, висока якість виконаних робіт та професійний підхід до роботи, оперативність та уважність до кожного клієнта, вас приємно здивують.

Можна навести кілька прикладів на тему, як, здавалося б, прості проблеми призводять до дуже непростих її вирішень і навпаки. На перший погляд, нескладна проблема "не завантажується windows" - насправді призводить до заміни жорсткого диска, з усіма процедурами. Або навпаки, "не вмикається ноутбук" - в результаті виявляється, що ноутбук до кінця робочого дня повністю розрядився і за ніч його акумулятор отримав глибокий розряд. В результаті досить було просто не вмикати ноутбук хоча б пів години, щоб АКБ зарядився до мінімального рівня.

Багато питань пов'язаних з експлуатацією комп'ютерної та й будь-якої іншої техніки можна вирішити легко і просто, скориставшись допомогою через телефон. Потрібно лише поставити питання або почати тему, після детального з'ясування проблеми, майстри візьмуть на виїзд необхідні деталі та швидко усунуть проблему.

Звертаємо вашу увагу на те, що наш сервісний центр виконує ремонт ноутбуків усіх виробників.