пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Ремонт об'єктивів (змінних/знімних) у Києві. Юстування та налаштування будь-якого об'єктива.

Наша сервісна майстерня в Києві «Експрессервіс» на професійному рівні виконує післягарантійний ремонт об'єктивів усіх виробників, включаючи Canon, Olympus, Nikon, Pentax, Sony, Tokina, Sigma, Metz та інших, незалежно від моделі чи складності несправності. Наше основне завдання - надати максимально якісні, своєчасні послуги ремонту об'єктивів, дотримуючись всіх стандартів виробництва. Незалежно від того, який об'єктив вийшов з ладу: початкового рівня, зум-об'єктив середнього класу чи професійний, ви можете сміливо звертатися до нас.

Ми виконуємо всі види робіт, включаючи юстування об'єктива, блоків лінз та програмне налаштування точності автофокусу. Як правило, дані несправності мають прихований характер, тому без попередньої діагностики встановити точний "діагноз", а також вартість ремонту об'єктивів складно, особливо для тих пристроїв, які потрапили у воду або сильно пошкоджені від удару чи падіння. За потреби виконуємо якісне налаштування об'єктива фотоапаратів усіх марок та моделей. Ми замінюємо шлейфи, блок або вузол, також відреставруємо або замінимо байонет.

Щоб здійснити ремонт об'єктива на професійному рівні, потрібне сучасне точне обладнання, а також великий досвід майстра, адже це високотехнологічний складний процес. Наявність мініатюрних запчастин, тонка конструкція, необхідність розібрати/зібрати, ставить таку послугу, як ремонт об'єктивів на найвищий рівень за складністю усунення несправностей. Все це сильно залежить від майстерності та досвіду фахівця, який виконуватиме ремонт. Наш сервіс має у своєму розпорядженні сучасне обладнання, включаючи інфрачервону паяльну станцію, тому ми беремося за реставрацію будь-якої складності, заміну більшості механічних та оптичних елементів. Ми виконуємо юстування об'єктива та його калібрування, що значно покращить якість фотографій. Ми займаємося не тільки усуненням незначних несправностей, але також беремося за складний ремонт об'єктивів, від якого відмовилися інші сервісні центри. Дуже важливо перед ремонтом провести точну діагностику пристрою, оскільки саме від неї залежатиме точність визначення несправності, що підвищить ефективність подальших робіт. Багаторічний досвід наших фахівців – це гарантія розв'язання будь-якої проблеми. На всі види ремонтних робіт ми надаємо гарантію.

Найменування робіт

Ціна мін., грн. *

Ціна макс., грн. *

Ремонт об'єктивів для дзеркальних/системних фотокамер

діагностика об'єктивів 0 200
профілактика (чистка, відновлення контактів...)** 100 200
юстирування, налаштування елементів об'єктива 300 600
реставрація об'єктивів, заміна механічних та оптичних елементів 400 800

* Вартість робіт без урахування вартості деталей.

** Обов'язково проводиться перед будь-яким ремонтом.

Об'єктив дуже складний пристрій, оскільки поєднує в собі оптику та електроніку. Такі механічні впливи, як фотоапарат або об'єктив впав, всередину потрапило дрібне сміття, можуть спричинити несправності приводу механізму затвора, після чого гарантовано потрібен ремонт об'єктивів, робити який в домашніх умовах вкрай не рекомендується. Це може призвести до серйозних проблем та повної заміни механізму. Щоб не потрапити в таку ситуацію, краще вчасно звернутися до фахівців, які працюють у сервісному центрі (Київ). Уникнути ремонту об'єктивів можна, якщо дотримуватися правил використання даного пристрою.

Зазвичай, до несправності фотооб'єктивів призводять пил або волога, що потрапили в пристрій та по-різному на нього впливають. Волога порушує роботу електроніки пристрою, пил та інші забруднення – механіки. Варто знати, якщо фотоапарат знаходився у вологому середовищі, цілком можливо, що реставрація знадобиться не лише об'єктиву, а й фотоапарату.

Саме тому, в нашому сервісному центрі, перед тим, як виконати ремонт, майстри перевіряють прилад на наявність у ньому вологи, пилу або ще гірше - піску. Тільки після точно проведеної діагностики стає ясно, що призвело до несправності, а також можна визначити причини, через котрі некоректно працює об'єктив. Трапляються випадки, коли виконувати відновлення не доцільно, через високий рівень пошкодження, про це користувача повідомлять.