пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Збір комп'ютерів на замовлення. Підбір комп'ютерної периферії та аксесуарів.

Сьогодні, комп'ютерні магазини мають широкий асортимент готових ПК. Але іноді, з усього розмаїття досить складно вибрати модель, яка б підійшла за всіма параметрами та відповідала всім вашим вимогам. У такій ситуації розумно звернутись за допомогою до професіоналів, які складуть комп'ютер на замовлення відповідно до всіх ваших вимог.

Збір комп'ютерів на замовлення виконується нашими фахівцями на високому професійному рівні. Під час збору ми використовуємо тільки якісні комплектуючі. Завдяки тому, що ми працюємо з постачальниками, які протягом довгих років підтримують свою бездоганну репутацію, зібрані нами комп'ютери, відрізняються високою якістю збору, а також тривалою та безвідмовною роботою.

Після збору комп'ютера, ми проводимо повне тестування, що дозволяє повністю виявити можливі недоліки, у тому числі й заводський брак. Таким чином, всі наші клієнти можуть бути впевнені, що до них потрапить тільки якісний продукт, без будь-яких недоліків - зібраний комп'ютер передається клієнту тільки в тому випадку, якщо в процесі тестування в роботі не виникло жодного збою.

Виконуючи замовлення ми суворо дотримуємося всіх побажань клієнта, які до дрібниць обговорюються під час укладання договору. Якщо ж ви не визначились з усіма характеристиками майбутнього ПК, то наші кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати оптимальні комплектуючі.

Ми гарантуємо високу якість ремонту та обслуговування техніки в Експрессервісі.

Комп'ютерна периферія та аксесуари. Компьютерная периферия и аксессуары

Сучасний комп'ютер – це не лише монітор, системний блок та клавіатура. Сьогодні, для комфортної та продуктивної роботи на комп'ютері потрібні периферійні пристрої та аксесуари – принтери, сканери, навушники, пасивна акустика, кардрідери, USB хаби, веб-камери і т.д.

На жаль, всі ці, без сумніву, корисні пристрої можуть зламатися. Проте не поспішайте одразу в найближчий комп'ютерний магазин купувати заміну, адже ремонт буде коштувати набагато дешевше, а техніка радуватиме вас своєю бездоганною роботою ще довгий час.

Майстри нашого сервісного центру знайомі з різноманітною периферією та аксесуарами, як відомих, так і маловідомих виробників. Тому ми готові виконати ремонт будь-якої складності – від найпростішого до складного ремонту із заміною функціональних вузлів. Зверніться до нас і ремонт вашої техніки буде виконаний якісно та швидко.

Окрім цього, якщо ви самостійно не можете підібрати периферійні пристрої та аксесуари, то наші майстри з радістю допоможуть. Ми допоможемо придбати якісну та оптимальну техніку для вас та вашого комп'ютера. Що дозволить вам заощадити та не купити товар низької якості.