пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Швидка комп'ютерна допомога, налаштування комп'ютерів у Києві.

комп'ютерна допомога з виїздом додому, абонентське обслуговування;

комп'ютерна допомога у сервісному центрі.

Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, досягти успіху можуть тільки ті люди та компанії, які здатні оперативно реагувати на найменші зміни у сфері їх діяльності та проблеми, що виникають. У сучасному світі практично в будь-якій сфері діяльності залучені комп'ютери. Вихід з ладу такої техніки може спричинити серйозні наслідки. Якщо вас спіткала така неприємність, ми рекомендуємо вам скористатися послугою Комп'ютерна Допомога. Адже коли комп'ютер ламається професійна комп'ютерна допомога – це розумне розв'язання проблем для тих, хто цінить кожну хвилину.

Скористатися нашою допомогою можна у нашому сервісному центрі, а також вдома чи на роботі.

Ми надаємо послуги комп'ютерної допомоги у Києві та Київській області. Віддавши свій комп'ютер на нашу опіку, ви можете бути впевнені, що несправність буде усунена швидко та надійно, адже швидка комп'ютерна допомога – це один з основних наших напрямків.

Якщо у вас:

Не завантажується система. Ми проведемо налаштування Windows.

Багаторічний досвід роботи та високий професіоналізм наших співробітників дозволять запобігти появі проблеми у майбутньому.

Висне комп'ютер. Ми швидко знайдемо та усунемо проблему. Потрібна оптимізація, проблеми з програмним забезпеченням, комплектуючими або периферійними пристроями – ми все виправимо з найбільшою економією для вас. Також, ми допоможемо вам розв'язати проблему з ноутбуком чи нетбуком.

Програмне забезпечення працює некоректно. Ми оперативно проведемо налаштування комп'ютера та програмного забезпечення. Це підвищить комфорт та ефективність при роботі з програмами.

Ви вважаєте, що:

Безпека понад усе. Ми очистимо вашу систему від вірусів, налаштуємо антивірусний захист та надамо рекомендації щодо підвищення безпеки ваших даних.

Ремонт вигідніший, ніж заміна. Найчастіше ремонт комплектуючих набагато вигідніший від заміни. Ремонт материнських плат комп'ютерів та ноутбуків, ремонт блоків живлення і т.д. – все це ми виконаємо на високому професійному рівні.

Окрім цього, наші спеціалісти компетентні в інших сферах - докладнішу інформацію про інші послуги нашої компанії ви зможете дізнатись на відповідних сторінках сайту. Наприклад, рекомендуємо відвідати сторінку "Комп'ютерна допомога з виїздом додому. Абонентське обслуговування".