пн-пт: 10:00-18:00
сб: 10:00-16:00

Ремонт теле-, аудіо-, відео-, побутової техніки чи будь-якої іншої офісної та домашньої апаратури.

Ремонт фотоапаратів у Києві, цифрових компактних та дзеркальних фотокамер. Іншої фототехніки, спалахів.

Наш спеціалізований сервісний центр, успішно здійснює післягарантійне відновлення будь-якої фото техніки, включаючи ремонт цифрових фотоапаратів всіх марок, моделей, від різних виробників, незалежно від складності несправності пристрою. Ремонт фотоапаратів - це складний, високотехнологічний процес, що потребує насамперед великого досвіду роботи. Необхідність розбору, велика кількість мініатюрних деталей, вразливі шлейфи та роз'єми, тонка конструкція електронної системи, складний пристрій механіки, ставить таку послугу, як ремонт фототехніки, на високий рівень за складністю усунення несправностей.

Якісне відновлення фотоапарата, як і будь-якої іншої фототехніки, залежить від досвіду та професійності майстра, який його ремонтуватиме, а також наявності сучасного та точного обладнання, оригінальних деталей. Все це є у нашій майстерні в місті Києві. Саме тому, яким складним не виявиться ремонт дзеркальних фотоапаратів, наші майстри гарантовано впораються з ним..

Наша спеціалізація – це ремонт цифрових фотоапаратів. Сучасні фотоапарати мають компактний розмір, тому ремонтувати їх слід тільки у досвідчених фахівців. Наш сервісний центр виконує складний ремонт фотоапаратів, включаючи реставрацію центральної плати, заміну електронних, оптичних або механічних компонентів, перепрошивку. Також ми виконуємо ремонт спалахів. За необхідності замінимо механічні або оптичні елементи, а також виконаємо чистку та профілактику фотоапарата. Якщо з ладу вийшов фотоапарат, не гайте часу – звертайтесь до нас. Ми гарантуємо, що будь-який ремонт, заміна РК-екрана, ПЗЗ (CCD)/КМОП (CMOS) матриці, заміна або реставрація кнопок "Пуск", "Меню" та ін. буде виконано на професійному рівні.

Ми усуваємо не тільки незначні несправності, а й виконуємо складний ремонт будь-яких фотоспалахів. Дуже важливим аспектом є точна діагностика перед ремонтом пристроїв з використанням професійних програм, а також сучасного обладнання. Саме від неї залежатиме точність визначення несправності, що підвищить ефективність подальшого ремонту. На всі види виконаних робіт надається гарантія.

Найменування робіт

Ціна мін., грн.

Ціна макс., грн.

Ремонт цифрових фотоапаратів (компактних)

діагностика компактних фотоапаратів 0 200
профілактика (чистка, відновлення контактів..)** 200 400
реставрація центральної плати, заміна електронних компонентів 300 600
реставрація об'єктива, заміна механічних та оптичних елементів 300 600
реставрація корпусних елементів, заміна кришок, кнопок, перемикачів 200 400

Ремонт дзеркальних фотоапаратів (фотокамер)

діагностика дзеркальних фотоапаратів 0 300
профілактика (чистка, відновлення контактів..)** 300 600
реставрація центральної плати, заміна електронних компонентів 400 800
реставрація об'єктива, заміна механічних та оптичних елементів 400 800
реставрація корпусних елементів, заміна кришок, кнопок, перемикачів 300 600

Ремонт спалахів (фотоспалахів)

діагностика спалахів 0 200
профілактика (чистка, відновлення контактів..)** 100 200
заміна лампи спалаху 200 400
ремонт спалахів, заміна електронних компонентів 250 500

* Ціни вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися залежно від складності несправності.

** Профілактика обов'язково проводиться перед будь-яким ремонтом.

У в'язку зі швидким розвитком фототехнологій сучасна цифрова фототехніка стала складнішою, відповідно ремонт фотоапаратів – складна та високотехнологічна процедура. Позаяк фотоапарати постійно зменшуються в розмірах, при цьому кількість функцій збільшується, а вимоги до характеристик зростають, то збільшується складність компонентів приводів і механізмів, щільніше розташовані компоненти та схеми.

Якщо дотримуватися простих правил експлуатації, то ремонт фотоапарата не знадобиться. Спершу слід запам'ятати, що фотоапарат, незалежно від того, цифровий він чи дзеркальний, є точною технікою, ставитись до якої слід дбайливо. Неприпустимими є потрапляння всередину пристрою піску, вологи, а також падіння та удари. Всі ці застереження допоможуть уникнути ремонту вашого пристрою надалі. До найпоширеніших несправностей фототехніки слід віднести - вихід з ладу об'єктива, не робочий дисплей, коли пристрій просто не вмикається. У разі виявлення будь-яких неполадок у роботі фотоапарата чи іншої фототехніки, не чекайте, звертайтеся до нас. Ми працюємо в місті Київ, і зможемо швидко полагодити фотоапарат незалежно від складності несправності, відреставрувати об'єктив, провести профілактику, а все це подарує вашому пристрою друге життя.